Dla właścicieli

Doskonale znamy rynek turystyczny w Zakopanem, i Kościelisku. Od 7 lat specjalizujemy się w kompleksowym zarządzaniu apartamentami. Pozyskiwanie klientów to nasze pasja i chyba właśnie dlatego jesteśmy w tym tak skuteczni. Przekonaj się, jak szybko Twój apartament w naszych rękach zamieni się w żyłę złota.


Czy wiesz, że…

Jak wynika z analizy badań ruchy turystycznego, zmienia się model wypoczynku. Choć na Podhalu niemal połowa pobytów trwa od 4 do 7 dni, coraz bardziej popularne stają się pobyty 2-3 dniowe. W zależności od pory roku w ciągu tygodnia Twój apartament może więc zostać wynajęty dwa, a nawet trzy razy. Dzięki naszej opiece zawsze będzie gotowy na przyjęcie nowych gości.


Zoptymalizujemy cenę

Na bieżąco optymalizujemy cenę wynajmu Twojego apartamentu. Bierzemy pod uwagę m.in. takie zmienne jak obłożenie, sezon, działania konkurencji, tendencje rynkowe a nawet prognozy pogody. Zawsze przyświeca nam zasada maksymalizacji zysków.


Przygotujemy apartament na przyjęcie gości 

Dbamy o czystość i stan techniczny Twojego apartamentu. Zapewniamy zestaw kosmetyków w łazience, kuchenne środki czystości, uzupełniamy też artykuły pierwszej potrzeby, np. herbatę. Na gości będzie czeka czysta, pachnąca pościel i ręczniki. Gwarantujemy hotelowy standard czystości.

Apartamentów
%
zadowolnych gości
%
jakości obsługi