Apartamenty Nowotarska

od 250

Apartament Nowotarska 1

maksymalna ilość osób: 4
powierzchnia: 40.0m2
od 250

Apartament Nowotarska 2

maksymalna ilość osób: 8
powierzchnia: 60.0m2

Atrakcje

Aqua Park

W niedalekiej odległości od naszych apartamentów znajduje się wyjątkowy Aqua Park, w którym każdy, zarówno duży, jak i mały, może przeżyć fantastyczną, wodną przygodę. Jesteśmy pewni, że wszyscy znajdą tutaj rozrywkę na miarę swoich zainteresowań czy umiejętności: poczynając od zawodowych pływaków, aż po osoby, które w ogóle nie potrafią pływać. Dla tych pierwszych został stworzony basen ze specjalnie wydzielonymi torami pływackimi, ci drudzy mogą natomiast zażywać wodnych kąpieli w basenie rekreacyjnym, bądź jacuzzi. Osoby żądne adrenaliny chętnie korzystają z Dzikiej Rzeki, w której niosą ich porywające fale, przypominające naturalny nurt górskiego potoku.
W skład zakopiańskiego kompleksu wchodzą baseny sportowe, rekreacyjne oraz lecznicze.

Ostatnie cieszą się ogromną popularnością wśród wszystkich osób, które preferują niekonwencjonalne rozwiązania oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Baseny znajdują się na zewnątrz, a temperatura wód termalnych znajdujących się w zbiornikach sięga 30oC, nawet gdy na dworze odczuwalna jest ujemna temperatura. Aqua Park to również prawdziwy raj dla najmłodszych. Na terenie kompleksu znajduje się wiele wodnych atrakcji, kolorowych zabawek, zjeżdżalni, tematycznych malowideł.

Po wodnych szaleństwach lub w ich zastępstwie można odprężyć się w saunie, skorzystać z sali fitness, pograć na kręgielni czy zjeść coś w restauracji z pięknym widokiem na Tatry. Wizyta w kompleksie jest świetnym rozwiązaniem zarówno w słoneczne, jak i deszczowe dni.

Muzea

W jaki sposób można zobaczyć to, co działo się w przeszłości?

Czy można cofnąć się w czasie? Wehikułu czasu nie posiadamy, możemy natomiast polecić inne rozwiązanie. Dzięki działaniom różnych ludzi na całym świecie, obecnie mamy możliwość podziwiania prastarych wyrobów, budynków i akcesoriów używanych przez naszych przodków. W Zakopanem znajduje się wiele muzeów, które warto odwiedzić podczas spędzania wakacji w naszych górskich apartamentach.

Oto kilka obiektów kulturalnych znajdujących się na mapie Zakopanego.


Zobacz muzea w Zakopanem

Zakopane dla najmłodszych

Dzieci w Zakopanem - poznajcie najciekawsze atrakcje

Wiadomo, że Zakopane to najlepszy punkt wypadowy w Tatry, najwyższe pasmo górskie w Karpatach Zachodnich, na granicy Polski i Słowacji. Góry piękne, niepowtarzalne i warte zobaczenia. Tatry są wspaniałe o każdej porze roku, o każdej porze roku inne i zachwycające. Dzieci w Zakopanem i Tatrach także nie będą się nudzić. To, co zobaczymy wędrując po górskich szlakach, zdobywając szczyty, czy obserwując panoramy z wież widokowych, na zawsze pozostanie w pamięci.

Zobacz więcej